HaberlerGündemIHO-EBRAR Regaip Kandili münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu

IHO-EBRAR Regaip Kandili münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu

​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, ihtiyaç sahibi aileleri Regaip Kandilinde de yalnız bırakmadı.

IHO-EBRAR Regaip Kandili münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu

Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalar yürüten Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-EBRAR, Regaip Kandili münasebetiyle birçok ihtiyaç sahibi aileye temel gıda maddelerinden gıda kolisi, kırmızı et ve ekmek ulaştırıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktaran IHO-EBRAR gönüllü temsilcisi Erdal Çetin, yardımın ulaşacağı aileleri titizlikle belirlediklerini ifade ederek çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Çetin, "IHO-EBRAR olarak Regaip Kandili münasebetiyle 30 ailemize gıda kolilerinin yanı sıra kırmızı et ve ekmek dağıtımı gerçekleştirdik. Allah-u Teala hayır sahiplerinden razı olsun. Hayırseverlerin yardımlarının devamını bekliyoruz. Onlardan gelen yardımlar doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm Müslümanların Regaip Kandili'ni tebrik ediyoruz." dedi.

İhtiyaç sahibi ailelerden Çiçek Güzeler, IHO-EBRAR'ın kendilerine yapmış olduğu yardımlardan dolayını teşekkürlerini ileterek tüm hayırseverlere dua etti.

Salgın sürecinde çektiği sıkıntılar karşısında yapılan yardımlardan dolayı hayırseverlere teşekkürlerini ileten Ayşe Tektaş ise " Allah sizden ve hayırseverlerden razı olsun. Allah hayırlarınızı kabul etsin. Herkesin zor günler geçirdiği salgın sürecinde yaptığı bu yardımlar çok yerinde bir hizmet." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER