HaberlerGündemİha"dan Kaanlar Gıda San. Ve Tic. A.ş"ye Ziyaret

İha"dan Kaanlar Gıda San. Ve Tic. A.ş"ye Ziyaret

İHA Trakya Bölge Müdürü Murat Candan ve Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun Kaanlar Gıda Fabrika Müdürü Ekrem Kaan’ı ziyaret etti.

İha"dan Kaanlar Gıda San. Ve Tic. A.ş"ye Ziyaret
İHA Trakya Bölge Müdürü Murat Candan ve Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun Kaanlar Gıda Fabrika Müdürü Ekrem Kaan’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete İhlas Haber Ajansı Edirne Bölge Müdürü Murat Candan ve İhlas Haber Ajansı Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun katılırken katılımcıları Kaanlar Gıda fabrika Müdürü Ekrem Kaan karşıladı.

Samimi ve hoş sohbetler içerisinde geçen ziyarette İHA'nın BBC tarafından dünyanın en büyük 3´üncü büyük haber ajansı olarak gösterildiğine dikkat çeken İhlas Haber Ajansı Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun, İHA'nın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Bölgeler Koordinatörü Uzun, İhlas Haber Ajansı'nın hızlı ve tarafsız haber konusunda hassas davrandığını ifade ederek, "Bugün 800 personelle günlük ortalama bin 200 haber servisi ile dünya ajanslar kategorisinde çok iyi yerdeyiz. Çok yaygın ve geniş bir haber ağımız var. Türkiye'de örgütlendiğimiz gibi, dünya çapında da örgütlü bir yapıya sahibiz. 1993 yılından bu yana yazılı ve görsel basının mutfağındayız. Ayrıca biz Türkiye´de kurulan ilk özel haber ajansıyız" dedi.

Kaanlar Gıda fabrika Müdürü Ekrem Kaan ise gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek İhlas Haber Ajansı Edirne Bölge Müdürü Murat Candan ve İhlas Haber Ajansı Bölgeler Koordinatörü Lütfullah Uzun’a teşekkürlerini sundu.

İLGİLİ HABERLER

Kuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıKuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiİzmir'de art arda depremler yaşandıİzmir'de art arda depremler yaşandıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası
SIRADAKİ HABER