HaberlerGündemİçişleri Bakanlığına sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak'ta başlıyor

İçişleri Bakanlığına sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak'ta başlıyor

​İçişleri Bakanlığı tarafından merkez ve taşra teşkilatlarındaki çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan 1772 sözleşmeli personel için ilan metni yayımlandı.

İçişleri Bakanlığına sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak'ta başlıyor

25 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan başvurular 29 Ocak Cuma gününe kadar 5 gün süreyle devam edecek. Başvurular İçişleri Bakanlığı'na ait www.icisleri.gov.tr internet adresi üzerinden e-Devlet şifresiyle elektronik ortamda yapılacak.

Açılan kontenjanlara başvurmak isteyen adaylar, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan, başvurular ve ilgili koşullar ile alım yapılacak pozisyonlara ait bilgilerin yer aldığı ilan metnine www.icisleri.gov.tr ve www.diyarbakir.gov.tr web sitelerinden ulaşabilirler.

Diyarbakır için biri lisans mezunu büro personeli, 67’si lisans ve önlisans mezunu çağrı karşılama personeli olmak üzere 68 kontenjanın bulunduğu sözleşmeli personel alımında giriş sınavı, 22 Mart ile 8 Nisan tarihleri arasında sözlü olarak gerçekleştirilecek.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER