HaberlerGündemİçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

AFAD'ın son dakika verilerine göre Elâzığ merkezde 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Elâzığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İlimizde 09.30 itibariyle meydana gelen depremde bir olumsuzluk tespiti olmamakla birlikte, ekiplerimiz sahada çalışmalarını titizlikle yürütmektedirler. Tespit halinde paylaşım yapılacaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Çöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor
SIRADAKİ HABER