HaberlerGündemİçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

AFAD'ın son dakika verilerine göre Elâzığ merkezde 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Meydana gelen depremde şu ana kadar olumsuz bir durum yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Elâzığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Elâzığ Valisi Erkaya Yırık da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İlimizde 09.30 itibariyle meydana gelen depremde bir olumsuzluk tespiti olmamakla birlikte, ekiplerimiz sahada çalışmalarını titizlikle yürütmektedirler. Tespit halinde paylaşım yapılacaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER