HaberlerGündemHükümlülere kanserden korunma

Hükümlülere kanserden korunma

Ağrı'da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından koruması altında bulunan hükümlülere kanserden korunma konferansı verildi. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde düzenlenen konferansa, Denetimli Serbestlik İl Müdürü İsmail Dankaz, Ağrı Devlet Hastanesi Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Melik Varol ve 50 hükümlü katıldı.

Hükümlülere kanserden korunma
Ağrı'da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından koruması altında bulunan hükümlülere kanserden korunma konferansı verildi.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde düzenlenen konferansa, Denetimli Serbestlik İl Müdürü İsmail Dankaz, Ağrı Devlet Hastanesi Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Melik Varol ve 50 hükümlü katıldı.

Dr. Melik Varol, kanserden korunma yolları, teşhisi ve hastalıkla mücadele konuları hakkında bilgi verdi. Dr. Varol, korumanın en önemli faktörünün stresten uzak durmak ve hayat şartlarını sağlıklı geçirmek olduğunu kaydetti.

Denetimli Serbestlik Şube Müdürü İsmail Dankaz ise bu tür eğitimlerin ve bilgilendirmelerin çok faydalı olduğunu ve olumlu yönde dönüşlerin olduğunu kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorHava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER