HaberlerGündemHudutta çok sayıda tabanca ve uyuşturucu madde ele geçirildi

Hudutta çok sayıda tabanca ve uyuşturucu madde ele geçirildi

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede, Ağrı, Şanlıurfa, Hakkari ve Van illeri hudut hatlarında yapılan arama çalışması neticesinde çok sayıda tüfek, tabanca, mühimmat, sigara ve uyuşturucu ele geçirildiği belirtildi.

Hudutta çok sayıda tabanca ve uyuşturucu madde ele geçirildi

MSB'den yapılan açıklamada, ekiplerin sınırların güvenliği için keşif, gözetleme ve devriye faaliyetlerinin devam ettirdiği belirtildi.

Açıklamada, "Ağrı, Şanlıurfa, Hakkari ve Van illeri hudut hatlarındaki arama tarama faaliyetlerinde, 203 kurusıkı tabanca ve bunlara ait 7 bin 200 mermi, 4 av tüfeği ve silahlara ait 19 fişek, 812 gram toz esrar, 630 gram kubar esrar ve 22 bin 190 paket kaçak sigara ele geçirildi." bilgisi paylaşıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER