HaberlerGündemHollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Hollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Hollanda Krallığı Büyükelçiliği Birinci Sekreteri Carlijn Lubbinge, İlke Haber Ajansı Genel Müdürü Mahmut İrtem'i ziyaret etti.

Hollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Bir dizi temaslarda bulunmak için Diyarbakır'a gelen Lubbinge, İLKHA Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette; İlke Haber Ajansı Genel Müdürü Mahmut İrtem'in yanısıra, Genel Müdür Yardımcısı Sıddık Kurt ve Ajansın İngilizce haber servisinden Mehmet Emin Can da hazır bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişin bulunulduğu ziyarette; dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının toplum üzerindeki etkileri, Türkiye'nin en önemli meselelerinden biri olan Kürt meselesi ve son zamanlarda uygulanan güvenlik politikaları hakkında konuşuldu.

Ziyaret, yapılan karşılıklı dilek ve temennilerle son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER