HaberlerGündemHollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Hollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Hollanda Krallığı Büyükelçiliği Birinci Sekreteri Carlijn Lubbinge, İlke Haber Ajansı Genel Müdürü Mahmut İrtem'i ziyaret etti.

Hollanda Krallığı Büyükelçiliğinden İLKHA'ya ziyaret

Bir dizi temaslarda bulunmak için Diyarbakır'a gelen Lubbinge, İLKHA Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette; İlke Haber Ajansı Genel Müdürü Mahmut İrtem'in yanısıra, Genel Müdür Yardımcısı Sıddık Kurt ve Ajansın İngilizce haber servisinden Mehmet Emin Can da hazır bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişin bulunulduğu ziyarette; dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının toplum üzerindeki etkileri, Türkiye'nin en önemli meselelerinden biri olan Kürt meselesi ve son zamanlarda uygulanan güvenlik politikaları hakkında konuşuldu.

Ziyaret, yapılan karşılıklı dilek ve temennilerle son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER