HaberlerGündemHisarlar Grup, BurTarım Fuarı'nda ürünlerini görücüye çıkardı

Hisarlar Grup, BurTarım Fuarı'nda ürünlerini görücüye çıkardı

Tarım makineleri sektöründe Türkiye’de pek çok ilke imza atan Hisarlar Grup, Bursa 11. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na (BurTarım) katılıp birbirinden ilginç makinalarını tanıttı. Hisarlar Grup fuarda tamburlu çayır biçme, sap parçalama, dal parçalama, tarla tipi toprak frezesi, bahçe tipi toprak frezesi, mikser, alabora ile sıra ara çapa makinesi ürünlerini ta

Hisarlar Grup, BurTarım Fuarı'nda ürünlerini görücüye çıkardı
Tarım makineleri sektöründe Türkiye’de pek çok ilke imza atan Hisarlar Grup, Bursa 11. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na (BurTarım) katılıp birbirinden ilginç makinalarını tanıttı. Hisarlar Grup fuarda tamburlu çayır biçme, sap parçalama, dal parçalama, tarla tipi toprak frezesi, bahçe tipi toprak frezesi, mikser, alabora ile sıra ara çapa makinesi ürünlerini tanıtıyor.

Uluslararası kapsamda gerçekleştirilen BurTarım’ın Hisarlar Grup açısından önemine değinen CEO Zafer Türker, şunları söyledi: “Fuar, yaklaşık 40 ülkeden yüz binlerce iş adamı ve profesyonele ürünlerimizi tanıtmamız açısından büyük önem taşıyor. Mevcut bayi ve müşterilerimizle buluşarak beklenti ve taleplerini birebir öğrenme fırsatına sahip olmanın yanı sıra yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyümüzü genişletme şansı sunması açısından da BurTarım’a katılmayı önemsiyoruz. Grup olarak yılda ortalama 30 fuara katılıyoruz. Her biri yenilikçi özellikler taşıyan farklı kategorilerdeki yeni ürünlerimizin, diğer fuarlarda olduğu gibi Bursa’da da büyük ilgi göreceğine inanıyoruz.”

Eskişehir’de, 9 futbol sahası büyüklüğündeki tesislerinde, tarım makineleri ve yedek parçalarından traktör kabinine, otobüs şasisinden havaalanı araçlarına, demiryolu ve iş makineleri komponentlerinden savunma sanayi makine komponentlerine kadar birçok alanda üretim faaliyetlerinde bulunan Hisarlar Grup, 1974’den bu yana oluşmuş 40 yıllık bilgi birikimi ve endüstriyel deneyimi ile bölgesinde makine imalat sanayinin öncü firmaları arasında yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER