HaberlerGündemHırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı

Hırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı

Gaziantep’te araçlardan ve işyerlerinden hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 6 şüpheliden 5’i tutuklanarak cezaevine konuldu.

Hırsızlık yapan 5 kişi tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 10-17 Ocak 2021 tarihlerinde Şahinbey ve Şehitkamil İlçelerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hırsızlık olaylarının meydana geldiği işyerlerinde ve bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri belirlenen şüphelilerin, düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan şüphelilerden 5’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu, diğer şüphelinin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı ifade edildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER