HaberlerGündemHırsızlık şüphelisi kaçak silah imalathanesinde yakalandı

Hırsızlık şüphelisi kaçak silah imalathanesinde yakalandı

Gaziantep’te kaçak silah imalathanesine düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden birinin hırsızlıktan arandığı belirlendi.

Hırsızlık şüphelisi kaçak silah imalathanesinde yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Boyacı Mahallesi'ndeki bir işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

İşyerinde kaçak silah imalatı yapıldığı belirtilen açıklamada, işyerinde yapılan aramada ise 7 adet tabanca, 5 adet kurusıkı tabanca, çok sayıda tabanca malzemeleri ve kurusıkı tabancayı gerçek tabancaya çevirmeye yarayan aparatlar ele geçirildiği bildirildi.

İşyerinde gözaltına alınan 2 şüpheliden S.S.K’nın 4 farklı adresten hırsızlık yaptığı tespit edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER