HaberlerGündemHırsızlık suçundan aranan şahıs yakalandı

Hırsızlık suçundan aranan şahıs yakalandı

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, hırsızlık suçundan 13 yıl 6 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan O.C. yakalanarak cezaevine teslim edildiği bildirildi.

Hırsızlık suçundan aranan şahıs yakalandı

Emniyet açıklamasında, polis ekipleri tarafından Çarşı Mahallesi Raman Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan O.C. isimli şahsın yapılan UYAP sorgulamasında; ‘Kilitlenmek Suretiyle Muhafaza Altına Alınan Eşya Hakkında Hırsızlık Suçundan’ 11 yıl 8 ay hapis cezası ile ‘Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki Eşya Hakkında Hırsızlık Suçundan’ 1 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası olmak üzere toplamda 2 ayrı dosyadan 13 yıl 6 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile arandığının anlaşıldığı belirtildi.

O.C.’nin yakalanarak İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER