HaberlerGündemHırsızlık İçin Girdiler, Yemek Yediler

Hırsızlık İçin Girdiler, Yemek Yediler

Edirne'de, hırsızlık için girdikleri Cem Vakfı'nda yemek yediği belirlenen 5 kişi gözaltına alındı.

Hırsızlık İçin Girdiler, Yemek Yediler
Edirne'de, hırsızlık için girdikleri Cem Vakfı'nda yemek yediği belirlenen 5 kişi gözaltına alındı.

Olay, Edirne'nin Kaleiçi Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan Cem Vakfı’nda meydana geldi. İddiaya göre Cem Vakfı'na hırsızlık için giren A.B., D.Ü., O.G., M.A. ve M.S. vakıfta çalacak bir şey bulamayınca yemek yedi. Vakıfta yemek pişirerek yiyen şüphelilerin, daha sonra vakıftan ayrıldığı ifade edildi.

Şüphelilerden A.B. ifadesinde, Cem Vakfı'na girdiklerinde yanlarında kız arkadaşlarının da olduğunu, herhangi bir şey çalmadıklarını, kız arkadaşlarının yemek yaparak vakıfta beraber yemek yediklerini söyledi.

Şüpheliler emniyette ifadelerinin alınmasının ardından adli makamlara sevk edildi. Şahıslar, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER