HaberlerGündemHırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Gaziantep'te hırsızlık şüphelilerine çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu satan 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Cemal Gürsel Mahallesinde çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu madde satıldığı tespit edilen bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evde bulunan V.A, S.Ç, Z.C. ve A.Y’nin üzerinden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildiği ve evde yapılan aramada ise bir adet gerçek tabanca ve 5 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve çeşitli malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

Evde bulunan F.S, A.S, M.A.S, Y.A, A.K, H.Z. ve A.Y’nin gözaltına alındığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalı
SIRADAKİ HABER