HaberlerGündemHırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

Gaziantep'te hırsızlık şüphelilerine çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu satan 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Hırsızlara uyuşturucu satan 7 kişi gözaltına alındı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Cemal Gürsel Mahallesinde çalıntı malzeme karşılığında uyuşturucu madde satıldığı tespit edilen bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evde bulunan V.A, S.Ç, Z.C. ve A.Y’nin üzerinden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildiği ve evde yapılan aramada ise bir adet gerçek tabanca ve 5 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve çeşitli malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

Evde bulunan F.S, A.S, M.A.S, Y.A, A.K, H.Z. ve A.Y’nin gözaltına alındığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER