HaberlerGündemHint keneviri ile kaçak sigara ele geçirildi

Hint keneviri ile kaçak sigara ele geçirildi

Samsun Çarşamba’da polis, iki ayrı operasyonda 165 paket kaçak sigara ile 7 kök Hint keneviri ele geçirdi.

Hint keneviri ile kaçak sigara ele geçirildi
Samsun Çarşamba’da polis, iki ayrı operasyonda 165 paket kaçak sigara ile 7 kök Hint keneviri ele geçirdi.

İlçenin Hasabahçe Mahallesi, Kiremithane Sokakta 60 yaşındaki D.A.O.'ya ait bakkal dükkânında sattığı şüphesiyle 165 paket kaçak sigara ele geçirildi. Polis bakkalın arkasında ve kümeste yapılan aramalarda zula olarak tabir edilen yerlerde saklanmış olarak çeşitli markalarda 165 paket gümrüksüz kaçak sigara buldu. Kaçak sigaraları Gürcü bir vatandaştan aldığını iddia eden D.A.O., 'sigara fiyatları Türkiye piyasasında pahallı olduğu için, bu sigaraları 300 TL’ye aldım' dediği öğrenildi.

Bir istihbaratı değerlendiren Çarşamba polisi ilçenin Sefalı Mahallesi'nde 44 yaşındaki M.Ş.’nin tarlaya diktiği tespit edilen 7 kök Hint keneviri ele geçirdi. Olayla ilgili M.Ş. göz alınırken soruşturma devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Adana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıYoutube'dan Hazreti Muhammed'e hakaret eden kişiye soruşturmaYoutube'dan Hazreti Muhammed'e hakaret eden kişiye soruşturmaKuzey ve batı bölgeler için fırtına uyarısıKuzey ve batı bölgeler için fırtına uyarısıBitlis’te İl Afet Risk Azaltma Planı Bilgilendirme toplantısı düzenlendiBitlis’te İl Afet Risk Azaltma Planı Bilgilendirme toplantısı düzenlendi
SIRADAKİ HABER