HaberlerGündemHelikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Gaziantep’te helikopter destekli gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde iken telefon ile konuşan ve trafik kuralı ihlali yaptığı gerekçesiyle 40 sürücüye para cezası verildi.

Helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından 7 ekip ve 15 personelin katılımıyla helikopter destekli trafik denetimi yapıldığı belirtildi.

Havadan helikopter desteğiyle yapılan denetimde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde iken cep telefonu ile konuşan ve zorunlu hallerde dışında karayolu üzerinde bekleme yapan 40 araç sürücüsüne para cezası verildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER