HaberlerGündem"Hediye Karavanı" Ağrı'da

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki çocuklar için hazırlanan "Hediye Karavanı" Ağrı'ya geldi.

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde doğu ve güneydoğu bölgelerindeki çocuklar için hazırlanan "Hediye Karavanı" Ağrı'ya geldi.

Bakanlık ile Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde sokakta oyun oynayamayan çocukların evde keyifli vakit geçirebilmeleri için hazırlanan ve içinde parmak maç, mangala, ve seksek gibi çeşitli oyuncakların bulunduğu "Hediye Karavanı"nın kente gelmesi nedeniyle Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü önünde program düzenlendi.

Gerçekleşen programda konuşan Vali Yardımcısı Murtaza Ersöz, çalışmanın anlamlı olduğunu söyledi.

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Vali Yardımcısı Ersöz, "Çocuklarımızın bir kısmına bugün oyuncakları dağıttık. Toplamda 300 çocuğumuzun evine giderek bu oyuncakları onlara ulaştıracağız. Biz çocuklarla evlerinde bu oyunları oynayacağız çünkü herkesin anne ve babası olmayabilir." dedi.

Ağrı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim'de programda kısa bir konuşma yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Yılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER