HaberlerGündem"Hediye Karavanı" Ağrı'da

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki çocuklar için hazırlanan "Hediye Karavanı" Ağrı'ya geldi.

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde doğu ve güneydoğu bölgelerindeki çocuklar için hazırlanan "Hediye Karavanı" Ağrı'ya geldi.

Bakanlık ile Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliğinde sokakta oyun oynayamayan çocukların evde keyifli vakit geçirebilmeleri için hazırlanan ve içinde parmak maç, mangala, ve seksek gibi çeşitli oyuncakların bulunduğu "Hediye Karavanı"nın kente gelmesi nedeniyle Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü önünde program düzenlendi.

Gerçekleşen programda konuşan Vali Yardımcısı Murtaza Ersöz, çalışmanın anlamlı olduğunu söyledi.

"Hediye Karavanı" Ağrı'da

Vali Yardımcısı Ersöz, "Çocuklarımızın bir kısmına bugün oyuncakları dağıttık. Toplamda 300 çocuğumuzun evine giderek bu oyuncakları onlara ulaştıracağız. Biz çocuklarla evlerinde bu oyunları oynayacağız çünkü herkesin anne ve babası olmayabilir." dedi.

Ağrı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim'de programda kısa bir konuşma yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER