HaberlerGündemHayırseverden hastaneye bağış

Hayırseverden hastaneye bağış

Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde bir hayırsever, Devlet Hastanesi'ne kan saklama dolabı ve diş üniti paketleme cihazı bağışladı.

Hayırseverden hastaneye bağış
Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde bir hayırsever, Devlet Hastanesi'ne kan saklama dolabı ve diş üniti paketleme cihazı bağışladı.

Almanya'da ikamet eden İsaklı köyünden hayırsever Selahattin Özcan, Ortaköy Devlet Hastanesi'ne, anne babası merhum Gülizar-Şaban Özcan adına bağışta bulundu.
Hastane müdürü Metin Öztürk, "Hemşehrimiz hastanemize gelerek yardım yapmak istediğini, hastanenin neye ihtiyacının olduğunu sordu. Biz de yeni oluşturduğumuz yoğun bakım ünitesine kan saklama dolabı ihtiyacı olduğunu söyledik. Sağ olsun hemşehrimiz de hem kan saklama dolabını hem de diş hekimlerimizin kullanacağı diş üniti paketleme cihazını hastanemize hediye etti. Kan saklama dolabı sayesinde hastanemizde ameliyatlarda kullanılmak amacıyla 50 ünite kan saklanabilecek. Kendisine tüm Ortaköylüler adına teşekkür ediyor, yapılan bağışın başka hemşehrilerimize de örnek olmasını temenni ediyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Güzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vuruldu
SIRADAKİ HABER