HaberlerGündemHavalimanında bayram hareketliliği başladı

Havalimanında bayram hareketliliği başladı

Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler, havalimanına gelmeye başladı.

Havalimanında bayram hareketliliği başladı
Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler, havalimanına gelmeye başladı.

Ramazan Bayramı öncesinde, tatillerini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar şimdiden yollara düştü. Tatile gitmek için havayolunu tercih eden vatandaşlar, Atatürk Havalimanı’na gelmeye başladı. Ramazan Bayramı'nı memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler havayolunu tercih edince uçak biletleri günler öncesinden tükendi. Havayolu şirketleri artan talep karşısında ek seferler koydu.

Tatilini Alaçatı’da yapacağını söyleyen Zeynep Özek, “Bileti önceden aldım. Çok uygun oldu. Kampanyaları takip ediyorum. Toplam 15 gün tatil yapacağım.” dedi.

Memleketi Mersin’e gitmek için Atatürk Havalimanı’na gelen Yakup Yalçın, ani bir karar değişikliğiyle gitmeye karar verdiğini, bunun için biletin pahalı olduğunu aktardı.

Ailesiyle memleketi Erzurum’a gitmek için havalimanına gelen bir başka yolcu ise, “Bileti daha önceden aldım. Çok uygun değildi. Akrabalarım, anne babam var onları göreceğiz.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Karda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı
SIRADAKİ HABER