HaberlerGündemHavaalanında 2 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Havaalanında 2 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Van Ferit Melen Havaalanında yapılan çalışmalar neticesinde yabancı uyruklu bir şahıstan 2 kilo 92 gram Metamfetamin ele geçirildi.

Havaalanında 2 kilo uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlileri tarafından Van Ferit Melen Havalimanında yapılan çalışmalarda, G.T. isimli yabancı uyruklu şahıstan 2 parça halinde toplamda 2 kilo 92 gram Metamfetamin maddesinin ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamanın devamında, elde edilen uyuşturucu maddeyle ilgili olarak G.T. isimli, şahsın “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER