HaberlerGündemHastanedeki patlamayla ilgili 2 savcı görevlendirildi

Hastanedeki patlamayla ilgili 2 savcı görevlendirildi

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı, Özel Sani Konukoğlu Hastanesinden meydana gelen patlama ve yangınla soruşturma başlatıldığını belirtti.

Hastanedeki patlamayla ilgili 2 savcı görevlendirildi

SANKO Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde meydana gelen patlama ile ilgili açıklama yapan Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı, iki Cumhuriyet savcıyı adli soruşturmayı yürütmekle görevlendirdiklerini bildirdi.

Açıklamada, 19 Aralık 2020 günü saat 04.45 sıralarında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi yoğun bakım servisinde meydana gelen gangın sonucunda hastanede tedavi görmekte olan 8 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, olayda yaralanan 14 vatandaşımızın tedavilerine çevre hastanelerde devam edilmektedir. Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığımıza iki Cumhuriyet savcısı adli soruşturmayı yürütmekle görevlendirilmiş  olup, olayın çıkış nedeni ve sorumluların tespitine yönelik olarak bilirkişi heyetiyle birlikte olay mahalinde gerekli incelemeler yapılmaktadır. " denildi.   

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER