HaberlerGündemHasta yakınını hastaneye götürenken kaza yaptı

Hasta yakınını hastaneye götürenken kaza yaptı

​Elazığ'da hasta yakınını otomobil ile hastaneye götüren şahıs kaza yaptı. Kaza yerine çağrılan ambulans geç gelince hasta başka bir otomobil ile hastaneye götürüldü.

Hasta yakınını hastaneye götürenken kaza yaptı

Kaza, Doğukent Mahallesi'nde saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 23 ABP 923 plakalı otomobil, hasta yakınını Fethi Sekin Şehir Hastanesine götürürken 23 DH 888 plakalı jeep ile çarpıştı.

Kazada ölen ya da yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi. Hastanın hastaneye sevk edilmesi için ambulans çağrıldı.  

İddiaya göre, ambulans geç geldiği için hasta başka bir araçla hastaneye götürüldü. Hasta, hastaneye götürüldükten sonra ambulansın kaza yerine geldiği ileri sürüldü.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER