HaberlerGündemHasta kadın için belediye ekipleri harekete geçti

Hasta kadın için belediye ekipleri harekete geçti

​Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Lice ilçesinin Güldiken Mahallesi’ne bağlı Gözenek Mezrası’nda rahatsızlanan bir kadının hastaneye sevk edilmesi için kar nedeniyle kapalı olan yolu açtı.

Hasta kadın için belediye ekipleri harekete geçti

Kent genelinde etkili olan kar yağışının ardından 17 ilçede eş zamanlı çalışma başlatan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Lice ilçesi Güldiken Mahallesi’ne bağlı Gözenek Mezrası’nda aniden rahatsızlanan bir kadının hastaneye kaldırılması için 112 sağlık ekiplerinden yardım istendi.

Yapılan ihbar sonucu Yapı Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı harekete geçerek kar yağışından dolayı kapalı olan yolu açmak için çalışma başlattı. 112 ambulansının belirli bir mesafeden sonra ilerleyememesinin ardından ekipler, hastalanan kadını greydere bindirerek ambulansa nakletti.

112 acil ambulansına Büyükşehir Belediyesi tarafından nakledilen hasta kadın, daha sonra tedavi edilmek üzere Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin açıklama28 Şubat'ın tesettür mağdurları: İade-i itibar istiyoruz28 Şubat'ın tesettür mağdurları: İade-i itibar istiyoruzAdıyaman'da bazı evler karantinaya alındıAdıyaman'da bazı evler karantinaya alındıAdıyaman’da Turizm Sektörünün Canlandırılması Projesi’nin açılış toplantısı yapıldıAdıyaman’da Turizm Sektörünün Canlandırılması Projesi’nin açılış toplantısı yapıldıBakan Akar: Demokrasi havarileri artık ikiyüzlülüğü bırakmalıBakan Akar: Demokrasi havarileri artık ikiyüzlülüğü bırakmalı
SIRADAKİ HABER