HaberlerGündemHasta almaya giden ambulans kaza yaptı: 4 yaralı

Hasta almaya giden ambulans kaza yaptı: 4 yaralı

Gaziantep'te hasta almaya giden ambulansın hafif ticari araç ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3'ü sağlık görevlisi 4 kişi yaralandı.

Hasta almaya giden ambulans kaza yaptı: 4 yaralı

Kaza, merkez Şahinbey ilçesi Çağdaş Mahallesi Mehmet Oğuz Göğüş Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Kaya yönetimindeki 27 BEC 49 plakalı ambulans, Bülent Özgüzel yönetimindeki 27 ARL 60 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı.

Çarpışmanın şiddetiyle ambulans devrildi. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Devrilen ambulansta sıkışan bir sağlık görevlisi, itfaiye ve sağlık ekiplerinin uzun uğraşları sonucu sıkıştığı yerden çıkarıldı.

Yaralanan araç sürücüleri ve ambulanstaki 2 sağlık görevlisi, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile 25 Aralık Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Devrilen ambulans ise çekici ile kaza alanından kaldırılırken yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER