HaberlerGündemHasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Hasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Batman’ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk, “Hasankeyf’imizi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek, insanlarımızın daha mutlu, huzurlu yaşamaları için gayretle çalışıyoruz” dedi.

Hasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Batman’ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk Başkanlığında, ilçe genelinde 2020 yılı içerisinde yapılan proje çalışmaları ile 2021 yılı içerisinde yapılması düşünülen proje fikirlerinin değerlendirilmesine ilişkin proje koordinasyon birimi toplantısı yapıldı.

Proje Koordinasyon Birimi toplantısında ilçe turizminin geliştirilmesi için Arkeolog Özcan Çiçek tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün DİKA destekli projelerin sunumu yapılarak Kaymakam Öztürk’e bilgi verildi.

Toplantıda başvurulacak konu başlıkları ve hazırlanan projeler tek tek değerlendirildi ve gerekli düzenlemelerin yapılması için notlar alındı.

Toplantı sırasında konuşan Kaymakam Öztürk, “Hasankeyf’imizi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek, insanlarımızı daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve daha müreffeh yaşamaları için olanca gayretimizle çalışıyoruz. Hasankeyf ilçemiz için güzel hayallerimiz var. Her güzel şey için gayret edeceğiz. Ben demeyeceğiz. Biz olma duygusuyla hareket edeceğiz. Batman'ın parmakla gösterdiği, imrendiği, gıpta ile baktığı bir ilçe olacağız.” dedi.

Toplantı gündem maddelerinin istişare edilmesi, yapılan ve yapılması planlanan projelerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER