HaberlerGündemHasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Hasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Batman’ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk, “Hasankeyf’imizi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek, insanlarımızın daha mutlu, huzurlu yaşamaları için gayretle çalışıyoruz” dedi.

Hasankeyf Kaymakamı Öztürk: Gıpta ile bakılan bir ilçe olacağız

Batman’ın Hasankeyf İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk Başkanlığında, ilçe genelinde 2020 yılı içerisinde yapılan proje çalışmaları ile 2021 yılı içerisinde yapılması düşünülen proje fikirlerinin değerlendirilmesine ilişkin proje koordinasyon birimi toplantısı yapıldı.

Proje Koordinasyon Birimi toplantısında ilçe turizminin geliştirilmesi için Arkeolog Özcan Çiçek tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün DİKA destekli projelerin sunumu yapılarak Kaymakam Öztürk’e bilgi verildi.

Toplantıda başvurulacak konu başlıkları ve hazırlanan projeler tek tek değerlendirildi ve gerekli düzenlemelerin yapılması için notlar alındı.

Toplantı sırasında konuşan Kaymakam Öztürk, “Hasankeyf’imizi daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek, insanlarımızı daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve daha müreffeh yaşamaları için olanca gayretimizle çalışıyoruz. Hasankeyf ilçemiz için güzel hayallerimiz var. Her güzel şey için gayret edeceğiz. Ben demeyeceğiz. Biz olma duygusuyla hareket edeceğiz. Batman'ın parmakla gösterdiği, imrendiği, gıpta ile baktığı bir ilçe olacağız.” dedi.

Toplantı gündem maddelerinin istişare edilmesi, yapılan ve yapılması planlanan projelerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruzBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruz​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldı​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldıMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiSiirt’te hizmet verecek yeni ilçe otogarında çalışmalar başladıSiirt’te hizmet verecek yeni ilçe otogarında çalışmalar başladı
SIRADAKİ HABER