HaberlerGündemHasankeyf baraj suyunda bir erkek cesedi bulundu

Hasankeyf baraj suyunda bir erkek cesedi bulundu

Batman'ın Hasankeyf ilçesi baraj suyunun yüzen liman yakınlarında bulunan erkek cesedi, otopsi işlemleri için Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Hasankeyf baraj suyunda bir erkek cesedi bulundu

Bugün sabah saatlerinde Hasankeyf merkeze yakın yüzen liman yakınlarında, su kenarında bir erkek cesedinin fark edilmesi üzerine durum ilgili birimlere bildirildi.

Olay yerine giden Batman Belediyesi dalgıç ekipleri kısa sürede boğulan kişinin cesedine ulaşarak karaya çıkardı.

Ekipler, suda boğularak ölen kişinin Mehmet Mehdi Yaman olduğu tespit etti.

Batman Belediyesi dalgıç ekiplerince sudan çıkarılan ceset otopsi yapılmak üzere Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER