HaberlerGündemHalk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Halk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Gaziantep’te seyir halindeki bir halk otobüsünden fırlayan tekerlek iş yerinin önündeki kaldırımda ayakta bekleyen Metin Özberk'in yüzüne çarptı.

Halk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Şahinbey ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde plakası öğrenilemeyen seyir halindeki halk otobüsünün arka tekerleği yerinden fırladı. Hızla savrulan tekerlek önce yol kenarındaki araçlara ardından mahallenin Nurettin Caddesi üzerinde motosiklet tamirciliği yapan Metin Özberk'in yüzüne çarptı.

Özberk'e çarptıktan sonra da durmayan tekerlek bir evinde duvarına çarparak durabildi. Tekerleğin çarpmasıyla yere düşen Özberk bayıldı. Kaşı patlayan, kafatasında travmalar oluşan, yüzü ve gözü ise morluklar içinde kalan Özberk, yakınları tarafından özel bir araçla hastaneye götürüldü.

Özberk, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji 8 il için turuncu kod verdiMeteoroloji 8 il için turuncu kod verdiBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıBalıkesir'de ek Coronavirus önlemleri alındıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıİzmir açıklarında 9 düzensiz göçmen kurtarıldıVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiVaka artışı yaşanan illerden olan Sakarya'da sıkı tedbirler getirildiİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyorİpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan ziyaretlerine devam ediyor
SIRADAKİ HABER