HaberlerGündemHalk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Halk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Gaziantep’te seyir halindeki bir halk otobüsünden fırlayan tekerlek iş yerinin önündeki kaldırımda ayakta bekleyen Metin Özberk'in yüzüne çarptı.

Halk otobüsünden fırlayan tekerlek kaldırımdaki şahsın yüzüne çarptı

Şahinbey ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde plakası öğrenilemeyen seyir halindeki halk otobüsünün arka tekerleği yerinden fırladı. Hızla savrulan tekerlek önce yol kenarındaki araçlara ardından mahallenin Nurettin Caddesi üzerinde motosiklet tamirciliği yapan Metin Özberk'in yüzüne çarptı.

Özberk'e çarptıktan sonra da durmayan tekerlek bir evinde duvarına çarparak durabildi. Tekerleğin çarpmasıyla yere düşen Özberk bayıldı. Kaşı patlayan, kafatasında travmalar oluşan, yüzü ve gözü ise morluklar içinde kalan Özberk, yakınları tarafından özel bir araçla hastaneye götürüldü.

Özberk, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER