HaberlerGündemHalk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

Halk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

​Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait olan şehir içi yolcu otobüsü yol güzergahında ilelerken kaygan yolda karşısına çıkan yayalara çarpmamak için binanın bahçesine daldı.

Halk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

Edinilen bilgilere göre, Gebze'nin Mimar Sinan Mahallesi'nde saat 12.00 sıralarında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan 41 J 4113 midibüs sürücüsü karşısına çıkan yayalara çarpmamak için direksiyonu kırdı.

Kar nedeniyle kayganlaşan yolda araç kayarak bir binanın bahçesine daldı. Kazada halk otobüsünün boş olması olası bir facianın önüne geçti.

Kazada ölen ya da yaralanan olmazken araç sürücüsünün yardımına çevredekiler koştu.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralıDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralı​Türkiye'de 65 kişi daha Covid-19 nedeniyle öldü 11 bin 187 yeni vaka görüldü​Türkiye'de 65 kişi daha Covid-19 nedeniyle öldü 11 bin 187 yeni vaka görüldüGaziantep Valisi Gül “kontrollü normalleşme” denetimi yaptıGaziantep Valisi Gül “kontrollü normalleşme” denetimi yaptıMeteoroloji'den 19 il için uyarıMeteoroloji'den 19 il için uyarı
SIRADAKİ HABER