HaberlerGündemHalk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

Halk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

​Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait olan şehir içi yolcu otobüsü yol güzergahında ilelerken kaygan yolda karşısına çıkan yayalara çarpmamak için binanın bahçesine daldı.

Halk otobüsü kaygan yolda yayalara çarpmamak için bahçeye daldı

Edinilen bilgilere göre, Gebze'nin Mimar Sinan Mahallesi'nde saat 12.00 sıralarında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan 41 J 4113 midibüs sürücüsü karşısına çıkan yayalara çarpmamak için direksiyonu kırdı.

Kar nedeniyle kayganlaşan yolda araç kayarak bir binanın bahçesine daldı. Kazada halk otobüsünün boş olması olası bir facianın önüne geçti.

Kazada ölen ya da yaralanan olmazken araç sürücüsünün yardımına çevredekiler koştu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER