HaberlerGündemHalfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Halfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi doğalgaza kavuşacak.

Halfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Ankara’da temaslarda bulunan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş ile doğalgaz konusunu görüştü.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Albayrak, "Piyasası Düzenleme Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş ile görüşme yaptık ; ilçemizi doğal gaza kavuşturmak için çalışmalar başlatıldı. Daha yaşanabilir bir Halfeti için; çok kıymetli Halfetili hemşehrilerimiz için her daim çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER