HaberlerGündemHalfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Halfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi doğalgaza kavuşacak.

Halfeti ilçesine doğalgaz geliyor

Ankara’da temaslarda bulunan Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş ile doğalgaz konusunu görüştü.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Albayrak, "Piyasası Düzenleme Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ali Ulutaş ile görüşme yaptık ; ilçemizi doğal gaza kavuşturmak için çalışmalar başlatıldı. Daha yaşanabilir bir Halfeti için; çok kıymetli Halfetili hemşehrilerimiz için her daim çalışmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Camide hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıCamide hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıSilah ile vurulan kadının babası ve 4 yakını gözaltına alındıSilah ile vurulan kadının babası ve 4 yakını gözaltına alındıTÜBİTAK nedir? TÜBİTAK'ın görevleri nelerdir?TÜBİTAK nedir? TÜBİTAK'ın görevleri nelerdir?Sahte faturalarla kaçak medikal cihaz satışı yapan iş yeri mühürlendiSahte faturalarla kaçak medikal cihaz satışı yapan iş yeri mühürlendiFuhuş çetesi operasyonunda 8 kişi yakalandıFuhuş çetesi operasyonunda 8 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER