HaberlerGündemHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

Hakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

​Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari'de PKK'nin döşediği el yapımı patlayıcının patlaması sonucu yaralanan bir askerin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Hakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hakkâri bölgesinde, 19 Ocak 2021 tarihinde PKK elemanları tarafından döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu bir askerin yaralandığı hatırlatıldı.

Açıklamada, yaralanan askerin sevk edildiği Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak bugün hayatını kaybettiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da hayatını kaybeden piyade er Selim Gedik için bir taziye mesajı yayımladı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER