HaberlerGündemHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

Hakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

​Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari'de PKK'nin döşediği el yapımı patlayıcının patlaması sonucu yaralanan bir askerin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Hakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybetti

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Hakkâri bölgesinde, 19 Ocak 2021 tarihinde PKK elemanları tarafından döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu bir askerin yaralandığı hatırlatıldı.

Açıklamada, yaralanan askerin sevk edildiği Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak bugün hayatını kaybettiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da hayatını kaybeden piyade er Selim Gedik için bir taziye mesajı yayımladı.

İLGİLİ HABERLER

Covid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorCovid-19 nedeniyle bu yıl Siyer Yarışması heyecanı evlerde yaşanıyorİmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?İmam ikinci rekâtta teşehhüde oturmadan üçüncü rekâta kalkarsa cemaat ne yapar?Meteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıMeteorolojiden 4 il için çığ ve don uyarısıGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 141 şüpheli yakalandıGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 141 şüpheli yakalandıHava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor
SIRADAKİ HABER