HaberlerGündemHakkari'de çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

Hakkari'de çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) yapılan açıklamada, Hakkari hudut hattında yapılan arama faaliyetlerinde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiği bildirildi.

Hakkari'de çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi

Bakanlığın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda "Hudutlarımızda kaçakçılarla mücadele etkin ve kararlı şekilde devam ediyor. Hakkâri hudut hattında yapılan arama-tarama faaliyetlerinde 111 adet av tüfeği, 66 adet av tüfeği namlusu, 3 bin 810 adet av tüfeği fişeği, 4 bin 247 adet tabanca fişeği, 998 adet tabanca şarjörü ele geçirildi." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER