HaberlerGündemHakkâri’de 482 kilo eroin, 65 kilo da metamfetamin ele geçirildi

Hakkâri’de 482 kilo eroin, 65 kilo da metamfetamin ele geçirildi

İçişleri Bakanı Soylu, Hakkâri’de jandarmanın “terörün finansmanı operasyonu” ile 482 kilo eroin, 65 kilo da metamfetamin ele geçirildiğini açıkladı.

Hakkâri’de 482 kilo eroin, 65 kilo da metamfetamin ele geçirildi

İçişleri Bakanı Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Hakkâri’de yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildiğini belirtti.

Jandarmanın operasyonunda 482 kilo eroin ile 65 kilo metamfetamin ele geçirildiğini bildiren Bakan Soylu, ele geçirilen uyuşturucuların fotoğraflarını da paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER