HaberlerGündemHakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Hakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Yüksekova ilçesi Aşağıölçek köyünde yapılan aramalarda, bir araçta zulalanmış şekilde sevkiyata hazır toplam 401 kilogram eroin maddesi ele geçirilirken, olaya ilişkin bir şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Hakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Hakkâri Valiliği, Yüksekova ilçesinde ele geçirilen uyuşturucu maddeyle ilgili resmî web sitesinde kamuoyuna bilgilendirmede bulundu.

Valilik açıklamasında, "İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti' suçunu önlemeye yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında; 24 Mart günü ilimiz Yüksekova ilçesi Aşağıölçek köyünde yapılan aramada batı illerine sevkiyat halinde olan bir araçta zulalanmış vaziyette toplam 401 kilogram eroin maddesi ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili 1 şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup adli tahkikat devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER