HaberlerGündemHakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Hakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Yüksekova ilçesi Aşağıölçek köyünde yapılan aramalarda, bir araçta zulalanmış şekilde sevkiyata hazır toplam 401 kilogram eroin maddesi ele geçirilirken, olaya ilişkin bir şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Hakkâri'de 401 kilogram eroin ele geçirildi

Hakkâri Valiliği, Yüksekova ilçesinde ele geçirilen uyuşturucu maddeyle ilgili resmî web sitesinde kamuoyuna bilgilendirmede bulundu.

Valilik açıklamasında, "İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti' suçunu önlemeye yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında; 24 Mart günü ilimiz Yüksekova ilçesi Aşağıölçek köyünde yapılan aramada batı illerine sevkiyat halinde olan bir araçta zulalanmış vaziyette toplam 401 kilogram eroin maddesi ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili 1 şahıs yakalanarak gözaltına alınmış olup adli tahkikat devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER