HaberlerGündemHAK-PAR Genel Başkanı Epözdemir İlke Haber Ajansı'nı ziyaret etti

HAK-PAR Genel Başkanı Epözdemir İlke Haber Ajansı'nı ziyaret etti

​Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) Genel Başkanı Abdullatif Epözdemir ve beraberindeki heyet, İlke Haber Ajansı Genel Merkezi'ni (İLKHA) ziyaret etti.

HAK-PAR Genel Başkanı Epözdemir İlke Haber Ajansı'nı ziyaret etti

İlke Haber Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Sıddık Kurt tarafından karşılanan HAK-PAR Genel Başkanı Abdullatif Epözdemir, İLKHA'nın yayın politikasını beğendini belirterek başarılarının devamını diledi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kurt, HAK-PAR Genel Başkanı Epözdemir ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER