HaberlerGündemHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 18 Aralık Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması, bu sabah saat 05.00'de sona erdi.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık kaldı. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmadı. Restoranlar sadece paket servis yapabildi.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki bu işletmelere gidebildi. Kısmi izinden, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakiler yararlanamadı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER