HaberlerGündemHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 18 Aralık Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması, bu sabah saat 05.00'de sona erdi.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık kaldı. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmadı. Restoranlar sadece paket servis yapabildi.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki bu işletmelere gidebildi. Kısmi izinden, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakiler yararlanamadı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER