HaberlerGündemHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 18 Aralık Cuma günü saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması, bu sabah saat 05.00'de sona erdi.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdi

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00 ila 17.00 saatleri arasında açık kaldı. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmadı. Restoranlar sadece paket servis yapabildi.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki bu işletmelere gidebildi. Kısmi izinden, 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakiler yararlanamadı.

İLGİLİ HABERLER

Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorHava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiAdana'da iki adet AK-47 ele geçirildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiKaçak avcılık yapan 9 kişiye 192 bin TL ceza kesildiAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıAdana'da uyuşturucu operasyonunda 39 kişi tutuklandıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadıDışişleri Mali'deki saldırıları kınadı
SIRADAKİ HABER