HaberlerGündemGümüşhanespor Başkanı Olgun’a yapılan silahlı saldırının failleri yakalandı

Gümüşhanespor Başkanı Olgun’a yapılan silahlı saldırının failleri yakalandı

​Dün akşam saatlerinde Gümüşhanespor Başkanı Vahit Olgun’a yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırının failleri yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

Gümüşhanespor Başkanı Olgun’a yapılan silahlı saldırının failleri yakalandı

Gümüşhane Valiliğinden yapılan açıklamada, "Dün akşam saatlerinde Gümüşhanespor Başkanı Vahit Olgun’a yapılan silahlı saldırı olayıyla ilgili olarak görgü tanıklarının da ifadesine göre silahlı saldırıyı gerçekleştiren İ.K. isimli şahıs yakalanmıştı."denildi.

Açıklamanın devamında, "Görgü tanıklarının da ifadesine göre silahlı saldırı anında İ.K. ile birlikte olan ve olay yerinden birlikte kaçan M.E. isimli şahıs da Merkez İlçe Yukarı Alıçlı Köyü civarında saklandığı alanda kolluk kuvvetlerimizce yakalanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Silahlı saldırı olayıyla ilgili adli tahkikatın adli makamlarca yürütüldüğü belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER