HaberlerGündemGüçlü Ailesinin Acı Günü

Güçlü Ailesinin Acı Günü

İhlas Holding çalışanlarından İhsan Güçlü ve Mehmet Güçlü'nün babası Hacı Osman Güçlü (76), son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Güçlü Ailesinin Acı Günü
İhlas Holding çalışanlarından İhsan Güçlü ve Mehmet Güçlü'nün babası Hacı Osman Güçlü (76), son yolculuğuna dualarla uğurlandı.

Dün evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Hacı Osman Güçlü, bugün öğle namazını müteakip Yozgat’ın Şefaatli ilçesi Merkez Camisıi’nde kılınan cenaze namazından sonra Halaçlı köyünde toprağa verildi. Hacı Osman Güçlün’ün cenaze namazına, Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt, MHP Yozgat İl Başkanı Cevdet Kaya, İhlas Pazarlama Yozgat Temsilcisi Kadir Ateş, Bozok Öğrenci Yurt Müdürü Eyüp Karazehir, İhlas Pazarlama Yozgat personeli, cenaze yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER