HaberlerGündemGübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Gübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Mardin’de bir çiftçi, raylı sistemden gelen 50 kiloluk gübre torbalarını traktöre yüklerken geçirdiği kaza ucuz atlatıldı.

Gübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Olay, Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Yamaç (Dubîrka) Mahallesinde meydana geldi.

İsmi öğrenilemeyen bir çiftçi, buğday ekimi için gübre torbalarını traktör römorkuna yüklerken dengesini kaybedince raydan gelen gübre torbası üzerine düştü.

Kaza anı güvenlik kamerasına yansırken görüntülerde çiftçinin römorktan yere çakıldığı ve 50 kiloluk gübre torbasının da üzerine düştüğü, ancak kısa bir süre sonra düştüğü yerden kalktığı görüldü.

Bu arada çiftçinin etrafında bulunan şahısların kazayı izlemekle yetinmeleri şaşkınlık yarattı.

İLGİLİ HABERLER

WhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediWhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiİletişim Başkanı Altun, Özdağ, Uğuroğlu ve Hatipoğlu'na yapılan saldırıları telin ettiHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladıHafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 7'ncisi başladı
SIRADAKİ HABER