HaberlerGündemGübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Gübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Mardin’de bir çiftçi, raylı sistemden gelen 50 kiloluk gübre torbalarını traktöre yüklerken geçirdiği kaza ucuz atlatıldı.

Gübre yükleyen çiftçinin dikkatsizlik kazası ucuz atlatıldı

Olay, Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Yamaç (Dubîrka) Mahallesinde meydana geldi.

İsmi öğrenilemeyen bir çiftçi, buğday ekimi için gübre torbalarını traktör römorkuna yüklerken dengesini kaybedince raydan gelen gübre torbası üzerine düştü.

Kaza anı güvenlik kamerasına yansırken görüntülerde çiftçinin römorktan yere çakıldığı ve 50 kiloluk gübre torbasının da üzerine düştüğü, ancak kısa bir süre sonra düştüğü yerden kalktığı görüldü.

Bu arada çiftçinin etrafında bulunan şahısların kazayı izlemekle yetinmeleri şaşkınlık yarattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER