HaberlerGündemGs Store, Bolu Hıghway Outlet Avm'de Şube Açıyor

Gs Store, Bolu Hıghway Outlet Avm'de Şube Açıyor

Bolu Dağı A.Ş. bünyesinde hizmet veren Highway Outlet AVM, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına GS Store’nin açılacağını müjdeledi.

Gs Store, Bolu Hıghway Outlet Avm'de Şube Açıyor
Bolu Dağı A.Ş. bünyesinde hizmet veren Highway Outlet AVM, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına GS Store’nin açılacağını müjdeledi.

Kurban Bayramı öncesi hizmete girmeyi planlayan GS Store'da, Galatasaray taraftarının ihtiyaç duyabileceği her türlü lisanslı ürünün satışı yapılacak. Açıldığı günden beri bölgede bulunmayan birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Highway Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezinde bu kez dört büyük takımdan biri olan Galatasaray’ın taraftar mağazası açılacak. GS Store konsepti ile Highway Outlet AVM’de yer alacak olan Galatasaray Spor Kulübü, A takımı futbolcuları ile de sık sık taraftarı için imza günü düzenleyecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdürü Hasan Umur, “Galatasaray ülkemizde bulunan dört önemli spor kulübünden biri ve AVM’mizde mağaza açmaları bizler için büyük mutluluk. Bayram öncesi açılacak olan mağazanın Galatasaray taraftarlarını mutlu edeceğini düşünüyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımız, Fenerium, Kartal Yuvası ve TS Club’ın da AVM’mizde yer alması yönünde olacak” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER