HaberlerGündemGökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

Gökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

​Çanakkale'nin Gökçeada ilçesi açıklarında içinde 5 kişinin bulunduğu teknenin batması sonucu bir kişi öldü, kayıp iki kişi aranıyor.

Gökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

Sahil Güvenlik Komutanlığından yapılan açıklamada, saat 18.37’de Laz koyu önlerinde içerisinde 5 kişi bulunan özel bir fiber teknenin battığı belirtildi.

Açıklamada, teknede bulunan 5 kişiden 2’sinin yüzerek karaya çıktığı, diğer 3 kişinin kayıp olduğu bilgisinin alınması üzerine olay mahalline derhal bir Sahil Güvenlik Helikopteri, 4 Sahil Güvenlik Botu ve 1 Sahil Güvenlik Dalış Timi sevk edildiği ifade edildi.

Bölgede başlatılan arama kurtarma faaliyetleri neticesinde bir kişinin cesedine ulaşıldığı, kayıp olan 2 kişinin arama kurtarma faaliyetlerine devam edildiği kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Esnaf ve halkta Ramazan sevinciEsnaf ve halkta Ramazan sevinciLibya Başbakanı Türkiye'ye geliyorLibya Başbakanı Türkiye'ye geliyorErdoğan: Batılı siyasetçiler çapsızlıklarını gizlemek için İslam düşmanlığını araç olarak kullanıyorErdoğan: Batılı siyasetçiler çapsızlıklarını gizlemek için İslam düşmanlığını araç olarak kullanıyorCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Ukrayna açıklamasıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Ukrayna açıklamasıDiyarbakır Umut Kervanı "Ramazan Umut Olsun" sloganıyla yüzlerce aileye umut olduDiyarbakır Umut Kervanı "Ramazan Umut Olsun" sloganıyla yüzlerce aileye umut oldu
SIRADAKİ HABER