HaberlerGündemGökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

Gökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

​Çanakkale'nin Gökçeada ilçesi açıklarında içinde 5 kişinin bulunduğu teknenin batması sonucu bir kişi öldü, kayıp iki kişi aranıyor.

Gökçeada açıklarında tekne battı: 1 ölü 2 kayıp

Sahil Güvenlik Komutanlığından yapılan açıklamada, saat 18.37’de Laz koyu önlerinde içerisinde 5 kişi bulunan özel bir fiber teknenin battığı belirtildi.

Açıklamada, teknede bulunan 5 kişiden 2’sinin yüzerek karaya çıktığı, diğer 3 kişinin kayıp olduğu bilgisinin alınması üzerine olay mahalline derhal bir Sahil Güvenlik Helikopteri, 4 Sahil Güvenlik Botu ve 1 Sahil Güvenlik Dalış Timi sevk edildiği ifade edildi.

Bölgede başlatılan arama kurtarma faaliyetleri neticesinde bir kişinin cesedine ulaşıldığı, kayıp olan 2 kişinin arama kurtarma faaliyetlerine devam edildiği kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER