HaberlerGündemGiyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

Giyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te giyim mağazasından elbise çalan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Giyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Mücahitler Mahallesinde bebek elbiseleri satışı yapılan bir iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı ifade edildi.

Çalışma kapsamında güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüpheli A.Ö. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Şüphelinin işyerinden çaldığı malzemelerin bir kısmı sahibine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER