HaberlerGündemGiyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

Giyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te giyim mağazasından elbise çalan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Giyim mağazasından elbise çalan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Mücahitler Mahallesinde bebek elbiseleri satışı yapılan bir iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı ifade edildi.

Çalışma kapsamında güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen şüpheli A.Ö. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Şüphelinin işyerinden çaldığı malzemelerin bir kısmı sahibine teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER