HaberlerGündemGirdikleri Evde Kumbaradaki Parayı Çaldılar

Girdikleri Evde Kumbaradaki Parayı Çaldılar

İzmit'in Yenişehir Mahallesi'nde bir eve giren üç kadın hırsız, ev sahibinin kumbaradaki tatil parasını çalarak kayıplara karıştı. Olay evde bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Girdikleri Evde Kumbaradaki Parayı Çaldılar
İzmit'in Yenişehir Mahallesi'nde bir eve giren üç kadın hırsız, ev sahibinin kumbaradaki tatil parasını çalarak kayıplara karıştı. Olay evde bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Binaya giren 3 kadın, bir dairenin zilini çalarak evde insan olup olmadığını anlamaya çalıştı. Bir kadın gözcülük yaparken biri kapının önünde bekledi diğer kadın eve girdi. Ev sahibi Y.A.'ya ait kumbarada bulunan bir miktar tatil parasını çalan hırsızlar daha sonra hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı. Polis, güvenlik kameralarını inceleyerek Gülfidan G. (35) isimli kadını gözaltına alırken, diğer iki kadını yakalamak için çalışma başlattı.

Öte yandan Y.A.'nın üst katında oturan kiracı Ali Osman Dağtekin, şöyle konuştu: "Arkadaşım evden çıkarken dış kapıyı açık unuttu. Bunun üzerine 3 bayan içeriye girdi. İlk önce evde kimse olup olmadığını tespit için zile basıp, kapıyı dinlediler. Evde kimse olmadığını görünce ellerindeki kapıyı açıp içeriye girdiler. Daha sonra dışarıya çıktılar, parmak izlerini sildiklerini gördük. Bildiğim kadarıyla ev sahibinin yaz tatili için biriktirdiği parayı çaldılar. Laptop falan da vardı onlara hiç dokunmamışlar, sadece kumbaralarından 300-400 TL'lik bir nakit para çalmışlar."

İLGİLİ HABERLER

Bağlar Belediyesi ilçede temizlik çalışmalarını sürdürüyorBağlar Belediyesi ilçede temizlik çalışmalarını sürdürüyorAsiltürk: İstanbul Sözleşmesi konusunda Erdoğan'ın tavrı iptalden yanaAsiltürk: İstanbul Sözleşmesi konusunda Erdoğan'ın tavrı iptalden yanaAB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut Gaziantep’te ziyaretlerde bulunduAB Türkiye Delegasyonu Başkanı Landrut Gaziantep’te ziyaretlerde bulunduBatman Kasaplar Derneği Başkanı Rüzgar: Besiciler zarar etmektedirBatman Kasaplar Derneği Başkanı Rüzgar: Besiciler zarar etmektedirSiirt'te çocuklar için yapılacak Trafik Eğitim Parkı projesi tamamlandıSiirt'te çocuklar için yapılacak Trafik Eğitim Parkı projesi tamamlandı
SIRADAKİ HABER