HaberlerGündemGezi Parkı gerginliği

Gezi Parkı gerginliği

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gezi Parkı'ndaki olaylarda 12 kişinin yaralandığını açıklarken, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Topbaş ise orada yaptıkları çalışmanın yol genişletme çalışması olduğunu söyledi.

Gezi Parkı gerginliği

HABER MRK – Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olaylarla ilgili İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Topbaş açıklamalarda bulundular.

 

AVM değil yol genişletme çalışmaları yapılıyor

“Bizim orada yaptığımız AVM yapım çalışması değil, yol genişletme çalışmasıdır” diyen Topbaş, “Çok masumane gelen vatandaşların maalesef suistimal edildiğini gördük. Bundan iki saat kadar önce benden randevu talep eden Mimarlar Odası Başkanı ile durumu istişare ettik. Onlarda özellikle siyasilerin bu durumu suistimal edebileceklerini ilettiler” dedi.

 

12 yaralı var

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ise, 11'i Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, biri de Şişli Etfal Hastanesi'nde olmak üzere 12 yaralının olduğunu açıkladı.

 

Arınç’tan yalanlama

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da, Taksim Gezi Parkı'na yapılacağı ileri sürülen AVM'ye oğlunun veya başka bir akrabasının ortak olduğu iddialarını yalanladı. (İLKHA)

İLGİLİ HABERLER

Tsunami nedir? Tsunami nasıl oluşur?Tsunami nedir? Tsunami nasıl oluşur?Van'da 14 kilogram uyuşturucu ele geçirildiVan'da 14 kilogram uyuşturucu ele geçirildiBitlis'te tüm köy yolları ulaşıma açıldıBitlis'te tüm köy yolları ulaşıma açıldıYunanistan'a geçmeye çalışan FETÖ mensubu bir kişi yakalandıYunanistan'a geçmeye çalışan FETÖ mensubu bir kişi yakalandıAdıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyorAdıyaman Belediyesi ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor
SIRADAKİ HABER