HaberlerGündemGemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Bursa Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir, Coronavirus sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Gemlik ilçesinde pazar yeri denetimi sırasında Coronavirus'e yakalanan ve bir süredir Bursa'da özel bir hastanenin yoğun bakımında tedavi gören Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir (64) yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Gemlik Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Değerli ağabeyimiz, Kurşunlu eski Belediye Başkanımız ve Gemlik Belediye Başkan yardımcımız Bayram Demir'i kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. Bayram başkanımıza yüce Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER