HaberlerGündemGemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Bursa Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir, Coronavirus sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Coronavirus'ten dolayı vefat etti

Gemlik ilçesinde pazar yeri denetimi sırasında Coronavirus'e yakalanan ve bir süredir Bursa'da özel bir hastanenin yoğun bakımında tedavi gören Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Demir (64) yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Gemlik Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Değerli ağabeyimiz, Kurşunlu eski Belediye Başkanımız ve Gemlik Belediye Başkan yardımcımız Bayram Demir'i kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz. Bayram başkanımıza yüce Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER