HaberlerGündemGelecek Partisi Adana İl Başkanı ve iki kardeşi "yağma" suçlamasıyla tutuklandı

Gelecek Partisi Adana İl Başkanı ve iki kardeşi "yağma" suçlamasıyla tutuklandı

Seyhan ilçesinde, alacaklısı olduğu kişinin hesabından kendisine zorla para aktardığı, arabasını gasp ettiği ve malına zarar verdiği belirtilen Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Kenan Akkaya ile iki kardeşi tutuklandı.

Gelecek Partisi Adana İl Başkanı ve iki kardeşi "yağma" suçlamasıyla tutuklandı

Edinilen bilgiye göre Gelecek Partisi Adana İl Başkanı Kenan Akkaya (45),  kardeşleri Ertuğrul (41) ve Erkan (35) ile alacakları olduklarını öne sürdükleri Mustafa E'nin (70) iş yerine gitti.

Burada taraflar arasında borcun miktarı konusunda yaşanan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında Kenan Akkaya ve kardeşleri iş yerinde bulunan diz üstü bilgisayara zarar verip Mustafa E'nin cep telefonundan kendi hesaplarına 10 bin lira para gönderdiler. Ayrıca Mustafa E'nin otomobilini gasp edip olay yerinden ayrıldılar.

Mustafa E'nin şikâyetçi olması üzerine gözaltına alınan il başkanı ve iki kardeşi, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri nöbetçi sulh ceza hâkimliğince "birden fazla kişiyle yağma suçundan" tutuklandı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER