HaberlerGündemGediz Galatasaray Taraftarlar Derneği Törenle Açıldı

Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği Törenle Açıldı

Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği, düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı.

Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği Törenle Açıldı
Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği, düzenlenen muhteşem bir törenle açıldı.

Cavit Kaçmaz Polis Karakolu yanında açılan ve taraftarın yoğun ilgi gösterdiği Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği açılış törenine kurdeleyi Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Cengiz Özçelik, Belediye Başkan Vekili Erol Altıntaş ve Cumhuriyet Savcısı Bayram Vanlı kesti. Açılışta ayrıca Gediz İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar da bulundu.

Açılıştan önce bir konuşma yapan Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, derneğin tüm Galatasaraylılara ve Gedizlilere hayırlı olmasını diledi ve bir Beşiktaşlı olarak burada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Dernekte tüm misafirlere meyve suyu ve pasta ikram edilirken, Türkiye'de futbol ve sporun geleceği konularında tatlı sohbetler edildi. Açılış törenin ardından misafirlere GDZ Gediz Otel'de yemek verildi. Yemeğin ardından Galatasaray taraftarları için Gediz Belediyesi önünde 2012-2013 sezonuyla gelen 19. şampiyonluk kutlaması yapıldı.

Protokolün de katılımıyla gerçekleştirilen kutlamadan önce Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Cengiz Özçelik, katılımdan dolayı herkese teşekkür etti. Burada bir konuşma yapan Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, tüm Galatasaraylıların 19. şampiyonluğunu içtenlikle kutladığını söyledi ve herkesin bu muhteşem programla medeni ölçüler içerisinde eğlenmeye hakkı olduğunu ifade etti.

Galatasaraylı taraftarlar tezahüratlarla ve müzik eşliğinde dans edip şampiyonluğu kutlarken, yanan meşaleler tam bir görsel şölen oluşturdu. Daha sonra havai fişek gösterisinin ardından program sona erdi. Kutlamada herhangi bir tatsız olay yaşanmazken, kötü söz ve tezahüratın olmaması tüm kutlamaya katılan ve seyreden vatandaşları sevindirdi.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER