HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül: Vaka sayımız artıyor

Gaziantep Valisi Gül: Vaka sayımız artıyor

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 vaka sayısında artış olduğuna dikkat çekerek halkı kurallara uyma konusunda uyardı.

Gaziantep Valisi Gül: Vaka sayımız artıyor

Covid-19 risk haritasına göre Gaziantep, orta riski simgeleyen "sarı" grupta yer alıyor. “Kontrollü normalleşme” dönemine geçilen ve hafta sonu kısıtlamaları ile bazı diğer kısıtlamaların kaldırıldığı kentte Covid-19 vakalarının artışa geçti.

Vali Gül de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentte son günlerde Covid-19 vakalarının arttığına dikkat çekti.

Kentteki vaka artışlarıyla ilgili açıklama yapan Gül, “Sevgili hemşehrilerim vaka sayımız artıyor. Zorunlu işlerimizin dışında sosyalleşme amaçlı yapacağımız her etkinlik bizi, yakınlarımızı ve şehri biraz daha riske atar. Kontrollü normalleşmek demek salgın öncesine dönmek değildir.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER