HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Gaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 salgını ile mücadelede Gaziantep’in en iyi illerden birisi olduğunu belirterek vatandaşlardan rehavete kapılmamalarını ve tedbirlere uymalarını istedi.

Gaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sosyal medya hesabı üzerinden illere göre haftalık Covid-19 vaka sayısını paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini ifade etti.

Halka rehavete kapılmamaları uyarısında bulunan Gül, “Pandemiyle mücadelede en iyi durumda olan illerden birisiyiz. Gaziantepli hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Rehavete kapılmadan aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Çoğu gitti, azı kaldı.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER