HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Gaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Gaziantep Valisi Davut Gül, Covid-19 salgını ile mücadelede Gaziantep’in en iyi illerden birisi olduğunu belirterek vatandaşlardan rehavete kapılmamalarını ve tedbirlere uymalarını istedi.

Gaziantep Valisi Gül “rehavet” uyarısında bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sosyal medya hesabı üzerinden illere göre haftalık Covid-19 vaka sayısını paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini ifade etti.

Halka rehavete kapılmamaları uyarısında bulunan Gül, “Pandemiyle mücadelede en iyi durumda olan illerden birisiyiz. Gaziantepli hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Rehavete kapılmadan aynı kararlılıkla devam edeceğiz. Çoğu gitti, azı kaldı.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Anadolu Bölgesindeki 4 ilde kar yağışı etkili olduDoğu Anadolu Bölgesindeki 4 ilde kar yağışı etkili olduCumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüştü​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdur​Kadın, annelik vasfı ile toplumu oluşturan en önemli unsurdurGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorGezici aşı ekipleri kırsal mahallelerde Covid-19 aşısı yapıyorMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladıMSB Bitlis'te düşen helikopterin nedenini açıkladı
SIRADAKİ HABER