HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül kısıtlamaya uyan vatandaşlara teşekkür etti

Gaziantep Valisi Gül kısıtlamaya uyan vatandaşlara teşekkür etti

Gaziantep’te, Coronavirus tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması boyunca vatandaşlar, evlerinden çıkmayarak kısıtlamaya uydu.

Gaziantep Valisi Gül kısıtlamaya uyan vatandaşlara teşekkür etti

Vali Davut Gül, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalarak kısıtlamaya uyan vatandaşlara teşekkür etti.

Sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Gül, “Teşekkürler Gaziantep. Hafta sonu sokağa çıkma yasağına büyük ölçüde riayet edildi. Etmeyenlere maalesef cezai işlem uyguladık. Hafta içi akşam 21.00 sonrası yasaklar devam ediyor.” dedi.

Covid-19 konusunda "rehavete kapılmama" uyarısı

Vali Gül, kentte Covid-19 vaka sayılarının düşmesiyle ilgili ise vatandaşlara “rehavete kapılmama” uyarısı yaptı.

Gül, “Yaklaşık 10 aydır Covid-19 salgınıyla mücadele ediyoruz. Maddi manevi çok büyük bedeller ödedik ve halen ödüyoruz. Avrupa’da vaka sayıları tekrar yükselmeye başladı. Bu bizi de etkileyeceği anlamına geliyor. Panik ve rehavete kapılmadan tedbirlere uymamız hayati önem taşıyor.” ifadelerini kullandı.

 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER