HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep’te Covid-19 vakalarının geçen haftaya göre arttığına dikkat çeken Vali Davut Gül, halka kısıtlamaların kaldırılması için kurallara uymalarını istedi.

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 vaka sayısında artışın olduğunu belirttiği iller arasında yer alan Gaziantep’te vakalar geçen haftaya göre arttı.

Bakan Koca’nın sosyal medya hesabı Twitter’den 1 Mart itibarıyla başlaması planlanan normalleşme süreci ile ilgili yaptığı paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Gül, “Sevgili Gaziantepli hemşehrilerim, yasakların kalkması için hepimizin bıkmadan, usanmadan kurallara uyması gerekiyor. Vaka sayılarımız maalesef geçen haftaya göre yükseliş eğiliminde. Lütfen sosyalleşme ya da taziye gibi sebeplerle bir araya gelmeyelim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER