HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep’te Covid-19 vakalarının geçen haftaya göre arttığına dikkat çeken Vali Davut Gül, halka kısıtlamaların kaldırılması için kurallara uymalarını istedi.

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 vaka sayısında artışın olduğunu belirttiği iller arasında yer alan Gaziantep’te vakalar geçen haftaya göre arttı.

Bakan Koca’nın sosyal medya hesabı Twitter’den 1 Mart itibarıyla başlaması planlanan normalleşme süreci ile ilgili yaptığı paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Gül, “Sevgili Gaziantepli hemşehrilerim, yasakların kalkması için hepimizin bıkmadan, usanmadan kurallara uyması gerekiyor. Vaka sayılarımız maalesef geçen haftaya göre yükseliş eğiliminde. Lütfen sosyalleşme ya da taziye gibi sebeplerle bir araya gelmeyelim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER