HaberlerGündemGaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Gaziantep’te Covid-19 vakalarının geçen haftaya göre arttığına dikkat çeken Vali Davut Gül, halka kısıtlamaların kaldırılması için kurallara uymalarını istedi.

Gaziantep Valisi Gül, Covid-19 vakalarının arttığını söyledi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Covid-19 vaka sayısında artışın olduğunu belirttiği iller arasında yer alan Gaziantep’te vakalar geçen haftaya göre arttı.

Bakan Koca’nın sosyal medya hesabı Twitter’den 1 Mart itibarıyla başlaması planlanan normalleşme süreci ile ilgili yaptığı paylaştığı paylaşımı alıntılayan Vali Gül, tedbirlere devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Gül, “Sevgili Gaziantepli hemşehrilerim, yasakların kalkması için hepimizin bıkmadan, usanmadan kurallara uyması gerekiyor. Vaka sayılarımız maalesef geçen haftaya göre yükseliş eğiliminde. Lütfen sosyalleşme ya da taziye gibi sebeplerle bir araya gelmeyelim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Bağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorBağlar Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyorVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kurulduVan’da güvenlik korucularından oluşan "Çığ Timi" kurulduMilli Eğitim Bakanı Çorum'da toplu açılış törenine katıldıMilli Eğitim Bakanı Çorum'da toplu açılış törenine katıldıTerhis olan asker memleketine dönerken trafik kazasında can verdiTerhis olan asker memleketine dönerken trafik kazasında can verdiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildiMalatya'da ihtiyaç sahipleri için toplanan ilaçlar İHH’ya teslim edildi
SIRADAKİ HABER