HaberlerGündemGaziantep’te uyuşturucu ticareti yapan 339 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te uyuşturucu ticareti yapan 339 şüpheli tutuklandı

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından “torbacı” olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 831 şüpheliden 339’u tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep’te uyuşturucu ticareti yapan 339 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 1 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında uyuşturucu imalatı ve ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada, “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce 1 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında uyuşturucu madde ticareti yapan 831 şüpheli şahıs yakalanmış, bu şahıslardan 197'si adli kontrol alırken 339 şüpheli tutuklanmıştır. Bir önceki yıla göre aynı tarih aralığında yakalama ve tutuklama sayısı yüzde 27 oranında artmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER